Jak se nespálit při prodeji nemovitosti. 5 chyb, které  jiní udělali a vy je už dělat nemusíte!Jak se nespálit při prodeji nemovitosti. 5 chyb, které jiní udělali a vy je už dělat nemusíte!100%

Ivana Cikánková E-Book Jak se nespálit při prodeji nemovitosti aneb 5 chyb, které už jiní udělali a vy je dělat nemusíte je otevřeným pomocníkem všem prodávajícím bytů, rodinných domů nebo jiných realitních komodit. Ukáže vám, jak si ušetřit problémy při prodeji nemovitosti a prodat za víc než ostatní. Je pomocníkem i začínajícím makléřům v oboru, kterým ukáže tipy pro jednání s prodávajícími a jak jim pomoci s prodejem.
Za email

Popis
E-Book Jak se nespálit při prodeji nemovitosti aneb 5 chyb, které už jiní udělali a vy je dělat nemusíte je otevřeným pomocníkem všem prodávajícím bytů, rodinných domů nebo jiných realitních komodit. Ukáže vám, jak si ušetřit problémy při prodeji nemovitosti a prodat za víc než ostatní. Je pomocníkem i začínajícím makléřům v oboru, kterým ukáže tipy pro jednání s prodávajícími a jak jim pomoci s prodejem.
Podobné kurzy z kategorie

CADkon stavební konstrukce

0.0%
Cadkon stavební konstrukce je nadstavbou AutoCADu. Zjistěte k čemu a jak ho …

Jak stanovit reálnou tržní cenu nemovitosti?

0.0%
Co ovlivňuje cenu nemovitosti, jaké jsou metody jejího stanovení a proč je …