Jak se nespálit při prodeji nemovitosti. 5 chyb, které  jiní udělali a vy je už dělat nemusíte!Jak se nespálit při prodeji nemovitosti. 5 chyb, které jiní udělali a vy je už dělat nemusíte!100%

Ivana Cikánková E-Book Jak se nespálit při prodeji nemovitosti aneb 5 chyb, které už jiní udělali a vy je dělat nemusíte je otevřeným pomocníkem všem prodávajícím bytů, rodinných domů nebo jiných realitních komodit. Ukáže vám, jak si ušetřit problémy při prodeji nemovitosti a prodat za víc než ostatní. Je pomocníkem i začínajícím makléřům v oboru, kterým ukáže tipy pro jednání s prodávajícími a jak jim pomoci s prodejem.
Za email

Popis
E-Book Jak se nespálit při prodeji nemovitosti aneb 5 chyb, které už jiní udělali a vy je dělat nemusíte je otevřeným pomocníkem všem prodávajícím bytů, rodinných domů nebo jiných realitních komodit. Ukáže vám, jak si ušetřit problémy při prodeji nemovitosti a prodat za víc než ostatní. Je pomocníkem i začínajícím makléřům v oboru, kterým ukáže tipy pro jednání s prodávajícími a jak jim pomoci s prodejem.
Podobné kurzy z kategorie

Správné zateplení fasád

0.0%
Snižte náklady na vytápění chytrým zateplením domu.

Výběr čerpadla do studny/vrtu

0.0%
Plánujete vybudování studny či vrtu a nemáte jasno jaké čerpadlo zvolit pro …

Jak se nespálit při prodeji nemovitosti. 5 chyb, které …

100.0%
E-Book Jak se nespálit při prodeji nemovitosti aneb 5 chyb, které už jiní …